Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

Hakkımızda

WEBLEMEK DİJİTAL ÇÖZÜMLER

ASLA KLASİK DEĞİLİZ!

Weblemek Dijital Çözümler olarak size anlatmak istediklerimiz var. Bugüne kadar web siteniz için birçok deneme yapmış hatta amatör veya profesyonel destek almış olabilirsiniz. Aldığınız hizmetten memnun da kalmış olabilirsiniz. Ancak birçok konuda daha iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

İddiamız şu ki bu güne kadar hiç duymadığınız detayları önemsiyor, ihtiyaçlarınıza bakılmayan açılardan bakıyoruz. Çünkü yaptığımız işi önemsiyor, ihtiyaçlarınıza çözümler geliştirirken her zaman daha iyisinin olduğunu ve bunu başarabileceğimizi biliyoruz.

  • Web siteniz göze hitap etmeli, bunun bilincindeyiz
  • Sizi arayanlar sitenize kolay ulaşabilmeli, gözardı edemeyiz
  • Kimsenin bilgisayarı ve telefonu bir diğeriyle aynı değil, herkese uymalıyız
  • Sitenizin gözle görülmeyen dünyasının da güvenli ve stabil olmasını çok önemsiyoruz

Siteniz Hakkında Biraz Sohbet Edelim

Weblemek Nedir

BURASI WEBLEMEK!

Burada size vizyon & misyon gibi sıradanlaşan kalıplarla anlamsız paragraflar yazmak değil, hangi anlayışla çalıştığımızdan bahsetmek istiyoruz.

Şirketimiz, hosting ürünlerinin temel kullanım amacını web site barındırması şeklinde nitelemekte ve hizmet standartlarını her zaman SEO optimizasyonu, kullanıcı deneyimi gibi kriterler doğrultusunda yüksek performans amaçlayarak servis optimizasyonu sağlamaktadır.Sunulan tüm hizmetlerde performans ve verimlilik ile birlikte güvenlik ve stabilite de daima ön planda tutulmakta, bu standartlardan hiçbir zaman ve hiçbir koşulda taviz verilmemektedir.

Sipariş sürecinden itibaren bize en az ihtiyaç duyacağınız şekilde tüm senaryoları hazırladık. Ama yine de hal hatır sormak ve eski günlerden bahsetmek için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Tabi ki yaşanabilecek her türlü sorun ve fikrimizi almak isteyeceğiniz her sorunuzda sizin yanınızdayız.

Sizin için neler yapabileceğimize göz atın

Yapabildiklerimizi sınırlandırmaktan hiç hoşlanmasak da ilk aklımıza gelenleri sıralamak istiyoruz. Belki bu başlıklar aklınıza başka fikirler getirir ve birlikte harika işler çıkartmaya başlamamız için bize ulaşırsınız. Neden olmasın…

Weblemek Çözümler