Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Kimlik Çözümleri

KURUMSAL KİMLİĞİNİZİ ÖZENLE HAZIRLIYORUZ

Weblemek olarak biz işletmenizin kurumsal kimlik oluşturma, markalaşma ve markanızın tanıtımı konularında artı değer katmaya talibiz. Weblemek ekibi size profesyonel çalışma, kaliteli hizmet ve alternatif çözümlerle dijital platformlarda yer edinmenizi ve yerinizi sağlamlaştırmak için varlar.

Bugüne dek neler yapldığından ziyade şuandan itibaren neler yapabileceğimizle ilgileniyoruz. Dolayısıyla başarıya bir adım daha yakın olduğumuza inanıyoruz. En başından itibaren edindiğimiz tüm tecrübeler, bilgi ve birikimleri sizin için kullanacağımız anı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir an önce markanızı ve ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak için de biz başarıya doğru ilerlerken sizden bize yaklaşmanızı bekliyoruz.

  • Bize ulaşın.
  • Neye ihtiyacınız olduğundan bahsedin.
  • Bilmek istediklerinizi sorun.

… ve markanızı bize teslim edin. İnanıyoruz ki kurumsal kimlik çalışmanızda markanızın itibarında oluşacak farkı gördüğünüzde yaşayacağınız mutluluk emeklerimizin karşılığı olacak.

Eposta adresimize bizden beklentilerinizi ve isteklerinizi belirten kısa bir eposta gönderebilir, telefon numaramızdan arayarak teknik danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz sosyal medya hesaplarımızı ve Whatsapp hattımızı kullanarak da bize yazabilirsiniz. Tüm bu bilgiler için iletişim sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içinde sizinle iletişime geçerek bir görüşme veya ziyaret planlayacak ve dijital dünyadaki mükemmel yükselişiniz için yola çıkacaklardır.

Yapmak istedikleriniz için ilk adımı attığınız anda, Weblemek ulaşmak istediğiniz hedefi size getirmiş olacaktır. Neye ihtiyacınız olduğunu içeren bir telefon görüşmesi ya da eposta ile birkaç adımda her şey hazır hale gelebilir.

Weblemek Kurumsal Kimlik Tasarımı
Weblemek Kurumsal Kimlik Tasarımı
Weblemek Kurumsal Kimlik Tasarımı
Weblemek Kurumsal Kimlik Tasarımı
Weblemek Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik çözümleriniz için buradayız

İyi ve kaliteli işler yapmak istiyoruz. Bu yüzden sadece uzman olduğumuz işleri üstleniyor, bunun yanı sıra gelişen teknolojiye de ayak uydurarak daima kendimizi ve ekibimizi geliştiriyoruz.

Şuana kadar faliyet gösterdiğimiz ve uzmanlaştığımız web tasarım, sunucu yönetimi, hosting, web ve teknolojik danışmanlık, Google Adsense ve Adwords yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı, ürün fotoğrafı ve konsept fotoğraf çekimi hizmetleri bunlardan şimdilik birkaçı.

İhtiyaçlarınızı biliyor musunuz?

Kurumsal işletmeniz için ihtiyaçlarınızı belirleyerek bize iletin. Bize sadece hayallerinizden bahsetmeniz ve gerçekleştiğini izlemeniz dışında sizden farklı bir beklentimiz yok. İmkansızdan bahsetmeyi sevmiyoruz. Eğer ortada bir imkansız varsa alternatif çözümler sunmak için her zaman yanınızdayız.

Örnekle açıklamak gerekirse web site yapmak, site kurmak, web sitesinden satış yapmak, eticaret yapmak, kurumsal firma sitesi yapmak, firma tanıtım sitesi açmak, internetten ürün satışı yapmak, kurumsal Facebook hesabı açmak, kurumsal Instagram hesabı açmak gibi istekleriniz olabilir. Aynı zamanda web site seo çalışması, instagram takipçi arttırma, instagram ürün reklamı verme, instagram sayfa büyütme, instashop kurulumu, facebook reklam verme, instagram işletme hesabı kurma, instagram istatistik raporlama gibi müşterilerinizi arttırmaya yönelik çalışmalar için de Weblemek her zaman hizmetinizde.

Bunun haricinde ucuz hosting paketi, kurumsal hosting paketi, mail hosting paketi, ssl sertifika kurulumu, wordpress hosting paketi, alan adı tescili, domain sorgulama, domain satın alma, sunucu almak, web sunucusu kurmak, web sunucu satın almak gibi taleplerinizi de karşılayabiliyoruz.