Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetinde Neler Yapıyoruz

Weblemek olarak  web tasarım hizmetimizle hayalinizdeki web sitesini sizler için tasarlıyoruz. Firmanız, kurumsal web siteniz ya da e-ticaret altyapınız için ihtiyaçlarınızı Weblemek ekibi olarak profesyonel çalışma, kaliteli hizmet ve alternatif çözümlerle oluşturuyoruz. Dijital platformlarda yer edinmenizi ve yerinizi sağlamlaştırmak için uygun web sitenizi yaratıcı temalar, güvenli alt yapı, optimum hız ve SEO uyumluluğuna önem vererek hazırlıyoruz.

Hosting ve Domain Yönetimi

Web sitesi sahibi olurken gerekli temel hizmetler olan hosting ve domain (alanadı) tescili de sağlıyoruz. Bu hizmetleri elde etmeden yola çıkılamaz. Bu yüzden yolun başından sürecin tümünde destek sağlamayı hedefliyoruz. Markanızı temsil edecek en uygun alan adının tescilini ve web sitenizin güvenle barınabileceği hosting hizmetini de sizin adınıza sağlıyoruz. Güvenli hosting hizmeti sayesinde web sitenizden veri kaybı olmaması ve her zaman ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz. Böylece web sitenizin tüm altyapı yönetimi de Weblemek tarafından gerçekleştirilecek olmasıyla işlerinizin daha hızlı ve güvenli yürümesini hedefliyoruz.

SSL Güvenliği

Web teknolojilerinin gelişmesiyle yazılım ve sunucu altyapılarıyla birlikte siber güvenlik de ön plana çıkmıştır. Web siteniz için SSL güvenlik sertifikanızı da sizlere sağlıyoruz. Bu sertifika sayesinde sitenizi ziyaret edecek kullanıcılarınıza güvenli bir web sitesine sahip olduğunuzu kanıtlamış oluyorsunuz. Aynı zamanda sitenizde gerçekleşecek tüm ödeme ve parola gerektiren özel veriler güvenli bir şekilde şifrelenerek sunucuya aktarılır. Bu sayede hem müşterileriniz hem de siz verilerinizi güvenle saklamış olursunuz.

Kolay Yönetilebilir Arayüz

Hazırladığımız web sitelerinde kullanıcı deneyimine değer vererek kaliteli bir hizmet almanızı hedefliyoruz. Bu arayüz sayesinde içeriklerinizi yöneterek müşterilerinize ulaşabilirsiniz. İçerik ve uygun tema desteğine de Weblemek aracılığıyla da elde edebilirsiniz. Sizlere tüm içerik yönetiminiz süresince de destek sağlıyoruz. Uygun, anlaşılır ve doğru içeriği elde etmenizde yanınızdayız. İçeriklerinizi kendiniz oluşturmak istediğinizde ise sunduğumuz arayüzü sayesinde hızlı ve kolay şekilde web sitenizi yönetebiliyorsunuz.

SEO Uyumluluğu

Kaliteli bir web sitesine sahip olmanın temel göstergelerinden en önemlisinin web sitenizden beklediğiniz verimi almak olduğunu biliyoruz. Özellikle e-ticaret için büyük önem taşıyan SEO uyumluluğunu ön planda tutuyor, web sitenizi güncel SEO kriterlerine uygun olarak hazırlıyoruz. Böylece geliştirilebilir ve sağlam bir web sitesine sahip oluyorsunuz. Her an kullanmaya alıştığımız arama motorlarında markanız ve ürünlerinizle alakalı yapılan aramalarda en çok tercih edilen siz olun istiyoruz. Bunu sağlamak için de sizi üst sıralara taşıyoruz. Hem içerik hem de teknik analiz çalışmaları yaparak web sitenizi rakiplerinizin önüne taşıyor, müşterileriniz için fark yaratıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım ve Hızlı Web Siteleri

Kusursuz bir web sitesinin olmazsa olmazlarından biri de mobil uyumluluk ve sayfa açılış hızlarıdır. Web sitenizin web tasarım aşamasında uygun kodlama dilleriyle hazırlayarak tüm cihazlarla uyumlu hale getiriyoruz. Bununla birlikte en yeni teknolojileri kullanarak site içeriklerinizi optimize ediyor ve çok kısa sürelerde açılmasını sağlıyoruz. Böylece sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız sayfalarınızın açılmasını bekleyerek zaman kaybetmiyor.

Her Şeyden Önce Kusursuz Hizmet

Kullandığımız geliştirilebilir altyapılar sayesinde ikinci dil seçeneği, farklı para birimleri, duyuru alanları gibi özellikleri de isteğinize bağlı olarak kullanımınıza sunuyor, müşterilerinizle her an iletişime olmanızı ve sitenizin kullanımını kolaylaştırmanızı sağlıyoruz. Tüm bunları yaparken sizi sitenizle baş başa bırakmıyor, her aşamada sunduğumuz destek hizmetimizle sorularınızı yanıtlıyoruz. Telefon ve e-mail yoluyla teknik ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hedefimiz sizlerle sizlere uygun ve yenilikçi işler yapmak. Hayalinizdekileri gerçekleştirebilmek ve sürdürülebilir olmasını sağlamak. İhtiyacınıza ve önceliklerinize sahip bir web sitesi oluşturmak için biz burdayız!

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN