Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyada Kitlenizle İletişiminizi Sağlıyoruz

Markanızın, ürünlerinizin, kişisel projelerinizin ses getirmesi ve etkili olması için uygun kitlelere hitap etmenin en hızlı ve kolay yollarından biri sosyal medya yönetimi olacaktır.

Sosyal medya yönetimi markanızın bilinirliğini yüksek seviyelere çıkartacak ve kitlenizle bağlantınızı güçlendirecek bir ağ sistemidir. Günümüzde sosyal medyanın kitleler üzerindeki etkisi oldukça fazla. Saniyeler içerisinde fikirlerin ve gösel paylaşımların çığ gibi büyüyebildiği, doğrudan bireyleri, dolayısıyla kitleleri çok hızlı etkileyebildiğimiz bu mecralarda markanız gerekli verimi doğru yönetimle alabilir. Bu yolda da sizlerle beraber uygun, dikkat çekici, anlaşılır içerikleri oluşturmak ve bu içerikleri kontrollü bir şekilde paylaşmak markanızı geliştirmek istiyoruz.

İçerik nasıl olmalı?

İçerik hazılarken; markanızın kimliği, müşteri kitlesi, görsel seçimi, uygun paylaşım periyodları gibi bir çok konuya dikkat edilmelidir. Markanızın kimliğine ve hitap ettiği kitleye göre sosyal medya yönetiminizi şekillendiriyoruz.

Bunun yanısıra çok büyük önem içeren görsel seçimlerinizde de size destek oluyoruz. Unutmayın sosyal medyada bizleri en çok etkileyen şeyler daima görseller olurlar. Eğer bu görseller ilk görüşte kitlenizi etkilemeyi başarırsa vereceğimiz mesajlar daima daha hızlı ve etkili olacaktır. Görsel seçimlerinizde ürün ve ya tanıtım görseliniz bulunmuyorsa; profesyonel fotoğraf hizmetimizle de yanınızdayız. Profesyonel fotoğrafçılık hizmetimiz sayesinde istediğiniz doğrultuda fotoğrafları size özel olacak şekilde elde edebiliyorsunuz. En uygun boyut ve çözünürlükte görseller ile sosyal medya ağınızı kişiselleştirmede büyük adımlar atabileceksiniz.

Belirli paylaşım periyotlarıyla düzenli, etkileyici ve kalıcı bir etki yaratmanıza da destek oluyoruz. Böylece uygun aralıklarda markanızı gözler önüne çıkarıp akıllardan silinmeyeceksiniz.

Daha fazla kişiye nasıl erişebilirim?

Sosyal medya reklamları ulaşacağınız kitleyi oldukça arttırır. Bu süreçte optimum maliyet ile maksimum verimi almayı hedefleyerek reklamlarınızı yönetiyor ve gelişiminizi sağlıyoruz. Stratejimizi reklamlarda uygun reklam şekli ve kitleyi belirleyerek kurguluyoruz. Örneğin kitlenizin yaşı, yaşadığı bölge, ilgi alanları gibi önemli noktaların analizini ve planlaması doğru yaparak reklamlarınızdan alacağınız verimi arttırıyoruz. Bu sayede reklam bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmiş oluyoruz.

Sosyal medya raporlamaları gelişimizinizi izlemenin en son aşamasıdır. Raporlamalar sayesinde gözlerin ne kadar sizin üstünüzde olduğunu, ne kadar dikkat çektiğinizi şemalar ve grafikler şeklinde gözlemleyebiliyor olacaksınız. Raporlamaları sizlere hazırlarken şeffaflığa ve doğruluğa önem veriyoruz. Bu sayede geçmiş ve gelecek planlarınızda daha doğru kararlar alabileceksiniz.

Marka itibarınızı koruyoruz

Markanızın uyandırdığı etkiyi anlayabilmek markanız adına yapılan yorumları görebilmek için sosyal medya dinlemesi hizmeti veriyor ve marka yönetimi ile sizin adınız geçen yorumların, paylaşımların analizini yapıp raporluyoruz. Doğrudan size yapılmaksızın yapılan paylaşımlarda yapılan eleştiri, öneri ve yorumlardan haberdar olduğunuzda markanızı her açıdan kontrol altına alıp geliştirebiliyorsunuz. Böylece marka itibarınızı koruyor ve kurumsal kimliğinizi olası zararlardan koruyoruz.