Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

SEO Optimizasyonu

SİTENİZ NE KADAR ULAŞILABİLİR?

SİTENİZ NE KADAR ULAŞILABİLİR?

Seo Optimizasyonu yapmak, web sitenizin var olması kadar önemli bir adımdır. Nasıl mı?

Web sitenizi büyük uğraşlarla hazırladınız, harika bir görünüme kavuşturdunuz ve kullanıcılarınızın tüm sorularını yanıtsız bırakmayacak şekilde içerikle doldurdunuz. Peki ya kullanıcılarınızın size nasıl ulaşacağını planladınız mı?

Pek çok web site sahibi SEO çalışmalarını hiç düşünmeden web sitesini yenilemeyi ve görünüm olarak kusursuz olmasını ön planda tutuyor. Ancak web sitenizin yazılımı, tasarımı ve içeriğinin SEO optimizasyonu için uygun yapıda hazırlanması, sitenizin SEO uyumlu bir hosting sunucusunda barınıyor olması çok önemli.

Yaptığınız çalışmaların, zamanınınızın ve emeklerinizin boşa gitmemesi için SEO Optimizasyonu yaptırmayı es geçmeyin.

SEO OPTİMİZSYONU İÇİN BİR YOL PLANI BELİRLEYİN

SEO OPTİMİZSYONU İÇİN BİR YOL PLANI BELİRLEYİN

İşiniz için bir web sitesi hazırlarken veya sitenizi yenilemek istediğinizde mutlaka profesyonel destek almalısınız. Yanlış hamleler yüzünden yeni bir web sitesiyseniz arama motorları dünyasında hiç gözükmeyebileceğinizi ve halihazırda bir web siteniz varsa arama sonuçlarındaki sıranızı hızla kaybedebileceğinizi unutmayın.

SEO İÇİN UYGUN BİR HOSTİNG SEÇİN

SEO İÇİN UYGUN BİR HOSTİNG SEÇİN

Her ne kadar en sona atılsa da web sitenizin barındığı hosting hizmetinin de teknik açıdan seo optimizasyonu için yapacağınız çalışmalara destekleyici olması gerekiyor. Hosting hizmeti aldığınız servis sağlayıcının sitenizi en az sizin kadar düşünüyor olduğundan emin olmalısınız.

SİTENİZİ TAKİP ETMEYİ BIRAKMAYIN

SİTENİZİ TAKİP ETMEYİ BIRAKMAYIN

Siteniz için yaptığınız tüm çalışmaları bitirdikten sonra kendinize belirlediğiniz hedeflere ne kadar uzakta olduğunuzu, ne kadarını başarabildiğinizi mutlaka ölçümleyin. Bunu yapmanız bir sonraki adımınızı nasıl atacağınızı ve adımlarınızın önceliklerini belirlemenize yardımcı olacak.

SEO OPTİMİZASYONU ASLA BİTMEZ!

SEO OPTİMİZASYONU ASLA BİTMEZ!

Öncelikle SEO optimizasyonu çalışmalarının asla kurumsal bir web sitesi yapıp yıllarca yayında kalmasıyla aynı şey olmadığı konusunda anlaşalım. Arama motorlarındaki sıralamalarını takip etmeli, analizler yapmalı ve sürekli yenilenen algoritmalara karşı rakiplerinizin gerisinde kalmamak için yeni pozisyonlar almalısınız.

SEO Optimizasyonu Hizmetiyle Neler Yapıyoruz?<

SEO Optimizasyonu Hizmetiyle Neler Yapıyoruz?

Siteniz için en iyi sonuçları almak üzere güncel arama motoru algoritmalarını takip ediyor ve buna göre size özel stratejiler belirliyoruz. Sunduğunuz ürün ve hizmetler için yapılacak aramalarda rakiplerinizden önce bulunabilmeniz için site ve kelime bazlı çalışmalar yapıyor ve en iyi sonucu almak için kısa ve uzun vadeli planlar hazırlıyoruz.

Seo Optimizasyonu İçin Geç Kalmayın

Rakiplerinizin her saniye önde olmak için bir şeyler yaptığını ve her gecikmenin kaybettiğiniz bir müşteri olduğunu unutmayın.

Sizin İçin Buradayız

Web sitenizin bu sanal dünyada kaybolup gitmesine gönlümüz razı değil.

Hemen şimdi web siteniz, ürünleriniz ve işiniz için bir adım atın.

SEO OPTİMİZASYONU HİZMETİ İÇİN BİZE ULAŞIN