Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

HOME-OFFICE
Pandemi sebebiyle çalışmalarımıza Home-Office olarak devam ediyoruz.
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
Whatsapp İletişim Hattı
Hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00-21:00 saatleri arasında bize yazabilirsiniz.
iletisimweblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım Ajansı

Google ADS Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi Nedir?

Web sitenizde sunduğunuz ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinizin yaptığı aramalarda öncelikli olarak gözükmeniz ve arama yapılan ürün ya da hizmetin satın alma kararına etki etmek üzere gösterilmesi sürecinin tamamına Google Ads Reklam Yönetimi adını veriyoruz.

MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ TANIR

MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ TANIR

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google yalnızca bir arama moturundan ibaret değil. Google servislerini kullanan her kullanıcı aradığı ve ilgi duyduğu ürün ve hizmetleri tüm cihazlarında belirli sürelerde görür. Dolayısıyla hep göz önünde olursunuz.

SATIN ALMA KARARINA DESTEK OLUN

SATIN ALMA KARARINA DESTEK OLUN

Müşteriler bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduklarında çeşitli nedenlerle satın alma kararlarını ertelerler. Yeniden Pazarlama stratejileriyle müşterilerinizin satın alma kararlarına kendinizi hatırlatarak veya özel indirimler sunarak etki edebilirsiniz.

RAKİPSİZ DEĞİLSİNİZ

RAKİPSİZ DEĞİLSİNİZ

Sanal dünyada herkes eşit. Dolayısıyla müşteriniz için dünyanın herhangi bir yerinde aynı ürünü satan rakibinizle aranızda hiçbir mesafe farkı yok. Ürününüzün tercih edilmesi için onu iyi tanıtmalı ve ilgili müşterilerinizin kaçıp gitmesine izin vermemelisiniz.

GOOGLE ADS İLE ÜRÜNLERİNİZİ TANITIN
  • ÜRÜNLERİNİZİ TANITIN

    Google Ads Reklam Yönetimi hizmetimizle doğru reklam stratejileri belirleyerek ürünlerinizi ve markanızı ön planda tutuyoruz.

  • İŞLETMENİZİN BİLİNİLİRLİĞİNİ ARTTIRIN

    Web sitenize giren her ziyaretçinin potansiyel bir müşteri adayı olduğunu unutmayın. Ziyaret o an siparişe dönemdiyse bile re-marketing çalışmasıyla kendinizi hatırlatın.

  • MÜŞTERİLERİNİZLE BAĞINIZ HİÇ KOPMASIN

    Web sitenizden çeşitli sebeplerle çıkan müşteri adayını kaçırmayın. Bir sonraki ziyaretinde satışa dönüştürebilmek için bağınızı sağlam tutun.